İndir5 > Mobil > Android > CCleaner İndir (Android)

CCleaner İndir (Android)

Android akıllı telefonunuzu veya tabletinizi ilk günkü hızında ve performansında kalmasını istiyorsanız bu uygulama size yardımcı olacak lider uygulamalardan birisidir.

21 Kasım 2015
118
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2.6 MB
Sistem : Android 4.0.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Piriform

Android İçin Sistem Temizleme Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş CCleaner uygulaması akıllı telefonunuzu ve tabletinizi temizleyerek ve optimize ederek hızlandıracak ücretsiz bir uygulamadır. Bu alanda lider uygulamalardan birisi olan CCleaner ile Android akıllı telefon ve tabletlerinizdeki gereksiz dosyaları silerek hem mobil cihazınızda yer açarsınız hemde cihazınızın hızında artış olur.

Sponsorlu Bağlantılar


Android cihazınızda çakışan veya uyuşmayan donanımsal yada yazılımsal problemler varsa bunları optimize ederek yine cihazınızın hızlanmasını ve daha kararlı çalışmasını sağlar. Dolayısıyla Android cihazınızın performansını artırmış olursunuz. Sade ve modern bir tasarıma sahip bu uygulama çok kapsamlı bir bakım yapmakta.

CCleaner android-2

Android cihazınıza yüklü uygulama ve oyunları bu uygulama ile hem onarabilirsiniz hemde kaldırabilirsiniz. Zamanla Android cihazınızda oluşacak sorunları ve kalıntıları temizleyerek cihazınızı ilk günkü hızında kullanmak istiyorsanız bu uygulama ilk tercihiniz olabilir.

CCleaner Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.