İndir5 > Mac > CCleaner İndir (Mac)

CCleaner İndir (Mac)

Mac OS X bilgisayarınızı ilk günkü hızında ve performansında kalmasını istiyorsanız bu program size yardımcı olacak lider programlardan birisidir.

18 Mayıs 2017
190
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 3.3 MB
Sistem : Mac OS X 10.5 ve üzeri
Versiyon : 1.14
Üretici : Piriform

Mac İçin Ücretsiz PC Temizleme Programı

Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilmiş CCleaner programı bilgisayarınızı temizleyip optimize ederek hızlandıracağınız ücretsiz bir programdır. Bu alanda lider programlardan birisi olan CCleaner ile Mac OS X bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silerek hem harddiskinizde yer açarsınız hemde bilgisayarınızın hızında artış olur.

Sponsorlu Bağlantılar


Mac OS X bilgisayarınızda çakışan veya uyuşmayan donanımsal yada yazılımsal problemler varsa bunları optimize ederek yine bilgisayarınızın hızlanmasını ve daha kararlı çalışmasını sağlar. Dolayısıyla Mac OS X bilgisayarınızın performansını artırmış olursunuz. Sade ve modern bir tasarıma sahip bu program çok kapsamlı bir bakım yapmakta.

CCleaner mac-2

Mac OS X bilgisayarınıza yüklü programları ister onarın isterseniz kaldırın. Zamanla bilgisayarınızda oluşacak sorunları ve kalıntıları temizleyerek bilgisayarınızı ilk günkü hızında kullanmak istiyorsanız bu program ilk tercihiniz olabilir.

CCleaner Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.