İndir5 > Windows > Cheat Engine İndir

Cheat Engine İndir

Cheat Engine programı oyunları değiştirerek hile yapmanızda size yardımcı olmak için tasarlanmış bir açık kaynak kodlu bir araçtır.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 11.4 MB v.6.6
319
Sponsorlu Bağlantılar

En İyi Oyun Hile Programı

Cheat Engine programı ile oyunları zor veya kolay yapabilirsiniz. Açık kaynak kodlu bu ücretsiz yazılım profesyonelce hazırlanmış oyun  hile programıdır. Özellikle tek oyunculu oyunları kolaylaştıran bu program sayesinde younların zorluk ayarlarını kolaylıkla değiştiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Cheat Engine bir çözücü ve assembler ile birlikte geliyor. Oyun içinde değişkenleri bulur ve bunları değiştirmenize izin veren bir debugger ve bir bellek tarayıcı ile birlikte gelir.

Yeni başlayanlar için oldukça kullanışlı bir öğretici sunar. Bu program açık kaynak kodlu bir araçtı ve bu nedenle herhangi bir bilgisayar kullanıcısının gelişimine katkıda bulunabilir.

Cheat Engine

Cheat Engine oyunları daha kolay ya da daha zor hale getirmek için değiştirmenize olanak sağlar.Dahil öğretici sayesinde ise öğrenmeyi kolaylaştırır.

Bazı bilgisayarlarda Cheat Engine Dosyaları virüs olarak algılanabiliyor. Bu yüzden yüklerken ayarlarınızı değiştirmeniz gerekebilir. Yükledikten sonra antivirüs ayarlarınızı tekrar güvenli hale getirmeyi unutmayın.


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.