İndir5 > Oyun > City Racing İndir

City Racing İndir

İllegal Yarışlara Dahil Olun En popüler araba yarışlarından birisi olan ve Gametop tarafından geliştirilen City Racing, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde keyifle vakit geçirebileceğiniz hoş bir oyundur. Genel görünüm ve içerik itibariyle emsallerine oranla daha geri de kalmış gibi görünse de City Racing basit ancak eğlenceli yarış oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken bir oyundur. […]

23 Mayıs 2015
272
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 23.8 MB
Sistem : Windows 7
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Gametop

İllegal Yarışlara Dahil Olun

En popüler araba yarışlarından birisi olan ve Gametop tarafından geliştirilen City Racing, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınız üzerinde keyifle vakit geçirebileceğiniz hoş bir oyundur. Genel görünüm ve içerik itibariyle emsallerine oranla daha geri de kalmış gibi görünse de City Racing basit ancak eğlenceli yarış oyunu arayanların mutlaka göz atması gereken bir oyundur.

Sponsorlu Bağlantılar


Kalabalık Metropollerde Yarış Deneyimi

Oyun her ne kadar Windows üzerinde oynanıyor olsa da GT Racing ve Asphalt gibi mobil platformlara özel hazırlanan oyunlar ile kıyaslanacak düzeyde diyebiliriz. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda gerçek para harcamanıza ihtiyaç kalmadan oyun içi satın alımlar yapılabiliyor.

City Racing

City Racing ücretsiz sunulan bir oyuna oranla çok daha iyi grafiklere sahiptir. Bu bakımdan yarışlara özel ses efektleriyle birlikte yarış esnasında aracınız ile yapacağınız estetik hareketlere de bazı özel ses efektleri eklenmiş durumda. Üstelik kalabalık metropollerde gece ve gündüz yarışları yaparken aynı zamanda yeni araçlar ve ekipmanlara da City Racing ile ulaşabilirsiniz.

City Racing Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.