İndir5 > Mobil > iOS > Clash Royale İndir (iOS)

Clash Royale İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bir strateji ile karşılıklı olarak savaşacağınız bir strateji oyunu.

3 Mart 2016
Ücretsiz Türkçe 98.1 MB
569
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Strateji Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Clash Royale oyunu severek oynayacağınız bir strateji oyunudur. Strateji oyunu alanında mobilde en popüler oyunlardan birisi olan Clash of Clans oyununun geliştiricisi Supercell tarafından geliştirilen bu oyunda aynı başarıyı yakalayacak türden bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


Şuan için sadece iOS platformu için yayınlanan ve App Store’un Yeni Zelanda mağazasında indirilmeye sunulan bu oyun online olarak oynanmakta. Oyunda yapacağınız savaşlar gözünüzün önünde oluyor ve herşey sizin kontrolünüzde.

Oyunda karşılıklı olarak iki krallık var. Bunlardan birisi siz diğeri ise rakibiniz. Oyun başladığında oyunun her iki krallığa da sunduğu avantajları kullanarak krallıklar birbirlerine saldırıyor. Oyunda çok sayıda asker türü var. Kimisi sürü halinde kimisi kocaman tek başına ve öldürülmesi çok daha zor v.b.

Clash Royale ios-2

Bu teke tek savaşlarda kim daha önce rakibinin kalelerini yok ederse o savaşı kazanmış oluyor. Aşağıdaki videoda bir deneme savaşı yapılmıştır. Bu videoyu izleyerek ne demek istediğiniz daha iyi anlayacaksınız.

Clash Royale Ekran Görüntüleri

Clash Royale Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.