İndir5 > Mobil > iOS > Color Switch İndir (iOS)

Color Switch İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde parmak reflekslerinizin ne kadar hassas olduğunu test edebileceğiniz sinir bozucu, bağımlılık yapıcı bir beceri oyunu.

29 Ocak 2016
136
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 19.5 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Fortafy Games

iPhone ve iPad İçin Sinir Bozucu Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Color Switch oyunu sinir bozucu ve bağımlılık yapıcı bir beceri oyunudur. Özellikle Flappy Birds oyunundan sonra bu tarz oyunlar popüler oldu ve bu alanda oldukça kaliteli oyunlarda geliştirilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar


App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda yapmanız gereken her ne kadar basit olsa da yaparken son derece zorlanacaksınız. Oyunu oynarken iOS cihazınızın ekranında bir adet renkli bir top göreceksiniz. Bu topu ekrana dokunarak hareket ettiriyor ve böylece yukarı doğru taşıyabiliyorsunuz.

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bu oyunu oynarken ekrandaki renkli topu yukarı taşırken birtakım engeller karşınıza çıkıyor ve bu engellerden geçmenin tek yolu var. O yol ise aynı renk engelden geçmek. Yani topunuz sarı ise sadece sarı engellerden geçebilirsiniz. Başka bir renk engelden geçerseniz oyun biter.

Color Switch ios-1

Topunuzun rengindeki engeli beklerken de dikkatli olmalısınız. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizin ekranına sürekli dokunarak topu aynı yerde tutmaya çalışın ve başka engellere çarpmasına izin vermeyin. İddaalı olan oyuncuların kendilerini test edebilecekleri Race modu bulunmakta. Eğer Challenge modunu seçerseniz karşınıza 4 zorluk seviyesi çıkıyor. Bunlar Kolay, Orta, Zor ve Test seviyeleri. Yaklaşık 200’e yakın seviye mevcut.

Color Switch Ekran Görüntüleri

Color Switch Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.