İndir5 > Mobil > Android > Comodo Antivirus for Android İndir (Android)

Comodo Antivirus for Android İndir (Android)

Android akıllı telefonlarınızı ve tabletlerinizi virüslerden, zararlı yazılımlardan, casus yazılımlardan, kimlik hırsızlardan koruyabileceğiniz bir uygulama.

18 Kasım 2015
115
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 9.2 MB
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Android İçin Antivirüs Uygulaması

Comodo Antivirus for Android uygulaması Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş bir antivirüs uygulamasıdır. Bu alanda dünyanın en hızlı uygulaması olduğunu iddaa eden uygulama, telefonunuzdaki bütün uygulamaları tarar ve zararlı olanları size bildirir. Ayrıca Anti-Hırsız özelliği ile telefonunuz çalınırsa nerede olduğunu bulma imkanınız var.

Sponsorlu Bağlantılar


Uygulamanın kilitleme özelliği de mevcut. Böylece istemediğiniz yerlere kimse erişemez. Ayrıca bu uygulama telefonunuzun yedeğini alarak veri kaybınızı önler. Android telefonunuza yada tabletinize bir uygulama yada oyun yüklediğiniz zaman anında tarama yapar.

Comodo Antivirus for Android android-3

Bulut tabanlı çalıştığı için en sn çıkan tehditlerden sürekli haberdardır ve bu en son çıkan tehditlere karşı sizi korur. Eğer isterseniz hafıza kartınızı tarar. Uygulamanın zamanlama özelliği de var. Yani sizin belirlediğiniz zamanda tarama işlemi gerçekleştirir. Örneğin siz uyurken tarama yaptırabilirsiniz. Daha birçok özelliği ile kullanıcılarından tam not alan bu uygulamaya ücretsiz sahip olabilirsiniz.

Comodo Antivirus for Android Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.