İndir5 > Windows > Comodo Internet Security İndir

Comodo Internet Security İndir

Bilgisayarınızı hem hacker saldırılarından hemde zararlı birçok yazılımlardan koruyan ücretsiz bir antivirüs ve güvenlik programı.

18 Kasım 2015
157
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 215.2 MB
Sistem : Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : 2016
Üretici : Comodo

Ücretsiz Antivirüs ve İnternet Güvenlik Programı

Comodo Internet Security programı belki de dünyadaki en iyi güvenlik duvarı programlarından birisidir. Aslında bu program Comodo Firewall ve Comodo Antivirus programlarının birleşmiş halidir. Üstelik bu program tamamen ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar


Programdaki Comodo Firewall özelliği ile dışarıdan yapılacak saldırılara karşı, Comodo Antivirus özelliği ile zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korumuş olursunuz. Yani casus yazılımlara, tronjanlara, virüslere ve zararlı yazılımlara karşı tam koruma sağlarsınız. Programın ProActive Defense özelliği kimlik hırsızlığı, spyware, malware gibi yazılımlardan sizi korur. Program sürekli kendini geliştirmekte.

Comodo Internet Security windows-1

Son güncellemeler ile bazı yeni özelliklerde eklendi. Bunlar bilgisayarınızdaki işlemleri kontrol ederek riskli bir işlem yürütülmeye çalıştığında size uyarı veren Viruscope özelliği, istediğiniz internet sitelerini kara listeye ekleyerek giriş yapılmasını engelleyen veya sadece izin verdiğiniz sitelere giriş yapılabilmesini sağlayan Website filtreleme özelliği, işlemleri daha hızlı gerçekleştirmenizi ve aynı zamanda daha fazla bilgi alabilmenizi sağlayan yeni arayüz tasarımı olan Arayüz güncellemesi özelliği ve çok önemli verileriniz sandbox’ta saklayan ve tamamen gizleyen Veri koruma özelliği.

Comodo Internet Security Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.