İndir5 > Oyun > Counter-Strike: Global Offensive

Counter-Strike: Global Offensive

Yenilenmiş Counter- Strike Oyunu Hiç kuşkusuz dünya genelinde pek çok bölgede en çok oynanan ve bugüne kadar en fazla kullanıcıya ulaşan oyunlardan birisi Counter-Strike’dır. Ünlü geliştirici Valve tarafından hazırlanan oyun, 2000’li yıllardan itibaren bir neslin internet cafe ortamlarında yetişmesine vesile oldu. Daha önce sunulan Counter-Strike’ın aksine Global Offensive sürümünde hem grafik hem de içerik anlamında […]

11 Mayıs 2015
183
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1.8 GB
Sistem : Win7/Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm

Yenilenmiş Counter- Strike Oyunu

Hiç kuşkusuz dünya genelinde pek çok bölgede en çok oynanan ve bugüne kadar en fazla kullanıcıya ulaşan oyunlardan birisi Counter-Strike’dır. Ünlü geliştirici Valve tarafından hazırlanan oyun, 2000’li yıllardan itibaren bir neslin internet cafe ortamlarında yetişmesine vesile oldu. Daha önce sunulan Counter-Strike’ın aksine Global Offensive sürümünde hem grafik hem de içerik anlamında önemli değişiklikler olduğu görülüyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Yeni Mod ve Özellikler

Counter-Strike 1.5 ve 1.6 ile yaptığı büyük çıkışı sonraki sürüm ve ek güncelleme paketleri ile sürdürürken Global Offensive’de de bilindik Counter menüleri bizi karşılıyor. Son derece basit ve kullanıcıya yönelik hazırlanmış bu menülerde hızlı maç ile doğrudan oyuna dahil olabilir ya da rehine kurtarma, bomba kurma gibi bölümleri seçebilirsiniz.

Counter-Strike Global Offensive  indir

Klasik rehine kurtarma modunda teröristler tarafından kaçırılan rehineleri kurtarmaya çalışırken bomba kurma modunda teröristler tarafından kurulan bombayı imha etmek ya da bomba kurmak gerekiyor. Arsenal modu ise klasik Counter-Strike oyunlarından farklı olarak vurduğunuz düşman başına ekipmanlarınızın zayıflamasına neden oluyor.

Counter-Strike: Global Offensive Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.