İndir5 > Mobil > iOS > Crashlands İndir (iOS)

Crashlands İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde uzayda sürekli bir aksiyon içinde olacağınız bir rol yapma yani rpg oyunu.

28 Ocak 2016
135
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 84.5 MB
Sistem : iOS 5.1.1 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Rol Yapma (RPG) Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Crashlands oyunu RPG türünde bir aksiyon oyunudur. Bu oyun Hack ‘n’ Slash oyun sistemine sahip bu oyun maalesef ücretli. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunu bir de hikayesi var. Bu hikayede kahramanımız uzayda bir nakliyat işinde çalışmakta ve hayatta kalma uğraşı içinde. Dolayısıyla işinin bir gereği olan uzay gemilerini galaksiler arası taşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Kahramanımız, yapacağı bir siparişte meteor yağmuru nedeniyle galaksinin en derin karanlık yerine düşüyor ve macera başlıyor. Burada işinin gereği olan uzay gemisini zamanında yerine ulaştırmak için çıkış yolu aramaya koyuluyor. Tabi bir yandan da bir takım yaratıklarla savaşarak hayatta kalmaya çalışıyor. Böylece oyun başlıyor.

Crashlands ios-1

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem yaratıklarla savaşıyoruz hem altınları topluyoruz hemde görevleri yerine getiriyoruz. iOS cihazlarınızda aksiyonun hiç eksik olmayacağı bu oyunda kendinize silah ve teçhizat yapma imkanınız da var. Oyunda ilerledikçe tecrübe puanları kazanıyorsunuz. Oyunun oyun grafikleri ise tabi ki sıra dışı.

Crashlands Ekran Görüntüleri

Crashlands Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.