İndir5 > Mac > Crashlands İndir (Mac)

Crashlands İndir (Mac)

Mac OS bilgisayarlarınızda uzayda sürekli bir aksiyon içinde olacağınız bir rol yapma yani rpg oyunu.

29 Ocak 2016
Ücretli İngilizce 400 MB v.Son Sürüm
156
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Aksiyon RPG Oyunu

Crashlands oyunu MAC OS işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz RPG türünde bir aksiyon oyunudur. Hack ‘n’ Slash oyun sistemine sahip bu oyun maalesef ücretli. Oyunu bir de hikayesi var. MAC bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu hikaye kısaca şöyle; Kahramanımız uzayda bir nakliyat işinde çalışmakta ve işinin bir gereği olarak uzay gemilerini galaksiler arası yerine ulaştırıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Kahramanımız, yapacağı bir siparişte meteor yağmuru nedeniyle galaksinin en derin karanlık yerine düşüyor ve macera başlıyor. Mac bilgisayarınızda uzay gemisini zamanında yerine ulaştırmak için çıkış yolu aramaya koyulucak ve bir yandan da bir takım yaratıklarla savaşarak hayatta kalmaya çalışacaksınız. Böylece oyun da başlamış oluyor.

Crashlands mac-2

MAC OS bilgisayarlarınızda hem yaratıklarla savaşıyoruz hem altınları topluyoruz hemde görevleri yerine getiriyoruz. Aksiyonun hiç eksik olmayacağı bu oyunda kendinize silah ve teçhizat yapma imkanınız da var. Oyunda ilerledikçe tecrübe puanları kazanıyorsunuz. Oyunun oyun grafikleri ise oldukça sıra dışı.

Crashlands Ekran Görüntüleri

Crashlands Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.