İndir5 > Mobil > iOS > CyAuth İndir (iOS)

CyAuth İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde giriş yaptığınız hesaplarınız için güvenliği artıran ve hesabınıza her girişinizde bir kerelik şifre üreten faydalı bir uygulama.

22 Nisan 2017
184
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Lisans : Ücretsiz
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 11.2 MB
Sistem : iOS 10.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : 18 Degrees Lab

iPhone ve iPad İçin Tek Seferlik Şifre Belirleme Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen CyAuth uygulaması bir defalığına şifreler üretebileceğiniz ve potansiyel tehlikeleri en azından azaltabileceğiniz bir şifre üretme uygulamasıdır. Yani iOS cihazınızdan internete giriş yaptığınız zaman hesaplarınızın güvenliğini artırmak mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar


Özellikle banka uygulamaları size iki aşamalı kimlik doğrulama seçeneği sunmaktadır. Ama diğer hesaplarınızın da daha güvenli olması için 2 aşamalı kimlik doğrulaması yapmasını sağlayabilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama ise hesaplarınıza bağlayabileceğiniz OTP anahtarları oluşturmanıza yardımcı olmakta ve ikinci aşamalı kimlik doğrulama özelliğinden en iyi şekilde faydalanmaktadır.

iPhone akıllı telefon ve iPad tablet ekranının sağ üst köşesinde bulunan Artı (+) işaretini dokunarak başka hesaplar da ekleyebilirsiniz. Yeni bir hesap eklemek ise oldukça basittir. Ayrıca şifre belirleme konusunda bir kod belirleyebileceğiniz gibi mevcut simgelerden birisini de seçebilirsiniz.

CyAuth Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.