İndir5 > Windows > DAEMON Tools Lite İndir

DAEMON Tools Lite İndir

Türkçe ve Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı DAEMON Tools Lite programı dünya genelinde popüler olan bir sanal disk oluşturma programıdır. Hem ücretsiz olması hemde Türkçe dil desteğine sahip olması ülkemizde de bu programı son derece popüler yapmış durumda. .iso, .nrg ve benzeri formatlarda kayıtlı oyun ve programların kurulumu yapmak için tercih edilen belki de ilk program […]

20 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 773.2 KB v.10.6.0.0283
271
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe ve Ücretsiz Sanal Disk Oluşturma Programı

DAEMON Tools Lite programı dünya genelinde popüler olan bir sanal disk oluşturma programıdır. Hem ücretsiz olması hemde Türkçe dil desteğine sahip olması ülkemizde de bu programı son derece popüler yapmış durumda. .iso, .nrg ve benzeri formatlarda kayıtlı oyun ve programların kurulumu yapmak için tercih edilen belki de ilk program bu programdır.

Sponsorlu Bağlantılar


Diğer bir tabirle imaj dosyalarını güvenilir bir şekilde açabilir ve istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz. Bu programı kullanarak açabileceğiniz dosya formatlarından bazıları .iso, .nrg, .ccd, .bwt, .cdi, .mds, .pdi, cue, .b5t, .bin, .isz’dir. Ayrıca Ultra ISO, Magic ISO ve Power ISO gibi programların oluşturduğu imaj dosyalarını da açabilirsiniz.

DAEMON Tools Lite windows-2

Bu program ile onlarca sanal disk oluşturabilirsiniz. Ardından açmak istediğiniz imaj dosyasını istediğiniz sanal sürücüye yerleştirebilirsiniz. Böylece sanki bilgisayarınızda onlarca CD sürücü yada DVD sürücü varmış gibi onlarca CD yada DVD’yi aynı anda kullanabilirsiniz. Daha birçok özelliği ile alanında en iyi programlardan birisi.

DİKKAT!!! Kurulum yaparken araç çubuğu, ana sayfa değiştirme vb. gibi seçenekler mevcut. Seçerek dikkatli ilerleyiniz.

DAEMON Tools Lite Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.