İndir5 > Mobil > Android > Daire Oyunu İndir (Android)

Daire Oyunu İndir (Android)

Android için Daire Oyunu AA ve FF gibi oyunlarla başlayan sonrasında benzeri türde pek çok oyuna ev sahipliği yapan daire konsepti şimdide doğrudan bu ismi alarak Android kullanıcılarına sunuldu. Shape & Colors tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulama üzerinde, dönen daireye, topları birbirine değdirmeden fırlatmanız ve yan yana dizerek diğer bölümlere […]

28 Mayıs 2015
119
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 3.3 MB
Sistem : Android 2.3 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Shape & Colors

Android için Daire Oyunu

AA ve FF gibi oyunlarla başlayan sonrasında benzeri türde pek çok oyuna ev sahipliği yapan daire konsepti şimdide doğrudan bu ismi alarak Android kullanıcılarına sunuldu. Shape & Colors tarafından geliştirilen ve Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulama üzerinde, dönen daireye, topları birbirine değdirmeden fırlatmanız ve yan yana dizerek diğer bölümlere geçmeniz gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Farklı Bölüm ve Zorluk Dereceleri

Benzeri olan diğer oyunların aksine top ve renkler arasında farklı bir ilişki kurulurken daire oyununda kırmızı topları yalnızca daireleri yok etmek için kullanıyorsunuz. Oyunu indirip oynamaya başladığınızda sizi mavi, siyah ve kırmızı renklerde toplar karşılıyor. Bu toplardan siyah olanlar normal şekilde seri oluştururken mavi olanlar ise dairenin çok daha hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Daire Oyunu

Daire oyununun diğer özelliklerine baktığımızda benzeri olan fırlatma oyunları ile önemli bir farklılığı bulunmuyor. Fakat muadili olan oyunlara oranla daire oyununda çok daha fazla bölüm ve zorluk derecesi ele alınmış gibi görünüyor.

Daire Oyunu Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.