İndir5 > Mobil > iOS > Damsız Girilmez İndir (iOS)

Damsız Girilmez İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde güvenliğini yaptığınız bara damsız kimseyi almayın. Oyun grafikleri, müzikleri ve diyalogları ile eğlenceli bir oyun.

3 Kasım 2015
144
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 100 MB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin Bodyguard Oyunu

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Damsız Girilmez oyunu App Store’da yayınlanan ve Türkçe olan eğlenceli bir oyun. Dolmuş Driver oyunun geliştiricileri tarafından geliştirilen bu oyunda bir barın önünde bodyguardlık yapıyorsunuz yani güvenliksiniz ve göreviniz bara gelen müşterilerden damsız gelenleri içeri almamak. Yani klişe kural olan Damsız Girilmez kuralını uygulamak.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyunu sloganı “Saplara geçit yok”. Güvenliğini yaptığınız gece kulübüne yani bara sızmaya çalışan ve tek başına gelen erkekleri almamanız gerekiyor. Böylece gece kulübünde eğlence kesintiye uğramayacak. Bara tek başına gelen erkekleri uzaklaştırmak için şişe, sopa ve tabure gibi eşyaları kullanıyorsunuz. Genel hatları ile oyuna baktığımız zaman kule savunma oyunu mantığına sahip bir oyun.

Damsız Girilmez ios-2

Yanında bayan olan erkeklerin arasında tek gelen erkekleri görüp onları yok etmelisiniz. Eğer 3 tane damsız gelen erkek bara girerse oyun bitiyor. Oyun için hazırlanmış çok güzel oyun müzikleri var. Ayrıca birbirinden keyifli diyaloglarda mevcut. Oyunun ücretli olması oyuna gölge düşürmüş.

Damsız Girilmez Ekran Görüntüleri

Damsız Girilmez Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.