İndir5 > Mobil > iOS > Date Way İndir (iOS)

Date Way İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem tanıdıklarınız ile sohbet edebilecek hemde yeni insanlar ile tanışabilecek bir sohbet uygulaması.

22 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 42 MB v.Son Sürüm
202
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Sohbet Uygulaması

Date Way uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir sohbet uygulamasıdır. Hem sevdikleriniz sohbet edebileceğiniz hemde yeni insanlar ile tanışıp arkadaş olabileceğiniz bir uygulama. iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama dünya genelinde kullanılabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Milyonlarca kullanıcıya sahip olan uygulama oldukça popüler. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden uygulamaya girdiğiniz zaman karakterinize uygun olan birisi ile arkadaş olma ihtimaliniz yüksek. iOS cihazınızdan uygulamaya üye olarak giriş yapabileceğiniz gibi Facebook hesabınız ile de giriş yapabilirsiniz.

Date Way ios-3

Uygulamanın tasarımı çok hoş. Kullanıcıların profil bilgileri görülebiliyor. Tanışmak istediğiniz insanlara iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden mesaj gönderebilir ve mesajınızın okunup okunmadığını ise görebilirsiniz. Kısacası popüler olan, beğenilen ve on milyonlarca kullanıcıya sahip bir uygulama.

Date Way Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.