İndir5 > Mobil > iOS > Dead Trigger 2 İndir (iOS)

Dead Trigger 2 İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde korkutucu zombilere karşı savaşacağınız bir zombi oyunu.

25 Ekim 2016
106
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 1 GB
Sistem : iOS 6.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : MADFINGER Games

iPhone ve iPad İçin FPS + Zombi Öldürme Oyunu

Dead Trigger 2 oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ilk oyunun devamı ve yine zombi öldürmeye devam ediyorsunuz. 20 milyondan fazla indirilen oyun dünya çapında popüler bir oyun. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyun bu alanda en başarılı oyunlardan.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyunun grafikleri çok fazla gelişmiş ve bu oyun iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizin sınırlarını zorlayacak. Hayatta kalanlar birlik oluşturmuş ve sizde bu birliğe katılmalısınız. iOS cihazlarınızdaki oyunda dünyayı istila eden zombilere karşı savaş vereceksiniz.

dead-trigger-2-ios2

Hayatta kalmak için karşınıza çıkan bütün zombileri öldürün. Oyunu oynamak için 2 farklı yol var. Birisi dokunmatik üzerinden diğeri ise gamedpad üzerinden. Ayrıca isterseniz gerçek gamepad kullanma imkanınız da var. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde biraz korkarak oynayacağınız oyunda birçok farklı mekan var. Bunlardan bazıları çöl, maden ocakları, ıssız sokaklar. PC veya konsol oyunları kalitesinde güzel bir oyun.

Dead Trigger 2 Ekran Görüntüleri

Dead Trigger 2 Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.