İndir5 > Windows > Deezer İndir

Deezer İndir

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan hem sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz hemde yeni şarkılar keşfedecebileceğiniz popüler bir uygulama.

14 Şubat 2017
Ücretsiz Türkçe 29.23 MB v.Son Sürüm
178
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Deezer uygulaması Windows 10 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir müzik keşfetme ve dinleme uygulamasıdır. Bu kategoride en popüler birkaç uygulamadan birisi olan ve Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile kaliteli bir müzik dinleme servisi cebinize geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


On milyonlarca şarkıyı bir arada bulacağınız bu dev müzik servisi sayesinde Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdan hem sevdiğiniz şarkılara anında ulaşabilecek hemde yeni müzikler keşfedeceksiniz. Ayrıca istediğiniz şarkıları paylaşma imkanınız da var. Bu uygulama 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir uygulama.

Deezer windows-2

Windows 10 tablet ve bilgisayarlarınızdaki bu uygulamada kendi çalma listenizi oluşturabilir, uygulamanın editörleri tarafından seçilen müzikleri dinleyebilir ve radyo kanallarını keşfedebilirsiniz. Özellikle Windows 10 tablet ve bilgisayarından müzik ile yatıp müzik ile kalkan insanların kullanacağı bir uygulama. Uygulamanın çevrimdışı özelliği de mevcut.

Deezer Ekran Görüntüleri

Deezer Video

https://www.youtube.com/watch?v=0C-LB46pIR8


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.