İndir5 > Mobil > BlackBerry > Deezer İndir (BlackBerry)

Deezer İndir (BlackBerry)

BlackBerry cihazlarınızdan hem sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz hemde yeni şarkılar keşfedecebileceğiniz popüler bir uygulama.

14 Şubat 2017
129
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 16 MB
Sistem : BlackBerry
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Deezer

BlackBerry İçin Müzik Dinleme Uygulaması

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Deezer uygulaması bir müzik keşfetme ve dinleme uygulamasıdır. Bu kategoride en popüler birkaç uygulamadan birisi olan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile kaliteli bir müzik dinleme servisi cebinize geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


On milyonlarca şarkıyı bir arada bulacağınız bu dev müzik servisi sayesinde BlackBerry cihazlarınızdan hem sevdiğiniz şarkılara anında ulaşabilecek hemde yeni müzikler keşfedeceksiniz. Ayrıca istediğiniz şarkıları paylaşma imkanınız da var. BlackBerry cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulama 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir uygulama.

Deezer blackberry-2

BlackBerry cihazlarınızdaki bu uygulamada kendi çalma listenizi oluşturabilir, uygulamanın editörleri tarafından seçilen müzikleri dinleyebilir ve radyo kanallarını keşfedebilirsiniz. Özellikle BlackBerry cihazından müzik ile yatıp müzik ile kalkan insanların kullanacağı bir uygulama. Uygulamanın çevrimdışı özelliği de mevcut.

Deezer Ekran Görüntüleri

Deezer Video

https://www.youtube.com/watch?v=0C-LB46pIR8


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.