İndir5 > Mobil > iOS > Deezer İndir (iOS)

Deezer İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde hem sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz hemde yeni şarkılar keşfedecebileceğiniz popüler bir uygulama.

14 Şubat 2017
138
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 116 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Deezer SA

iPhone ve iPad İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Deezer uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir müzik keşfetme ve dinleme uygulamasıdır. Bu kategoride en popüler birkaç uygulamadan birisi olan ve iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile kaliteli bir müzik dinleme servisi cebinize geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


On milyonlarca şarkıyı bir arada bulacağınız bu dev müzik servisi sayesinde iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden hem sevdiğiniz şarkılara anında ulaşabilecek hemde yeni müzikler keşfedeceksiniz. Ayrıca istediğiniz şarkıları paylaşma imkanınız da var. Bu uygulama 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir uygulama.

Deezer ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamada kendi çalma listenizi oluşturabilir, uygulamanın editörleri tarafından seçilen müzikleri dinleyebilir ve radyo kanallarını keşfedebilirsiniz. Özellikle iOS cihazından müzik ile yatıp müzik ile kalkan insanların kullanacağı bir uygulama. Uygulamanın çevrimdışı özelliği de mevcut.

Deezer Ekran Görüntüleri

Deezer Video

https://www.youtube.com/watch?v=0C-LB46pIR8


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.