İndir5 > Mobil > Windows Phone > Deezer İndir (Windows Phone)

Deezer İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızdan hem sevdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz hemde yeni şarkılar keşfedecebileceğiniz popüler bir uygulama.

14 Şubat 2017
123
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 28.66 MB
Sistem : Windows 10 Mobile
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Deezer SA

Windows Phone İçin Müzik Dinleme Uygulaması

Deezer uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir müzik keşfetme ve dinleme uygulamasıdır. Bu kategoride en popüler birkaç uygulamadan birisi olan ve Windows Phone cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile kaliteli bir müzik dinleme servisi cebinize geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar


On milyonlarca şarkıyı bir arada bulacağınız bu dev müzik servisi sayesinde Windows Phone cihazlarınızdan hem sevdiğiniz şarkılara anında ulaşabilecek hemde yeni müzikler keşfedeceksiniz. Ayrıca istediğiniz şarkıları paylaşma imkanınız da var. Bu uygulama 150’den fazla ülkede faaliyet gösteren bir uygulama.

Deezer windows phone-2

Windows Phone cihazlarınızdaki bu uygulamada kendi çalma listenizi oluşturabilir, uygulamanın editörleri tarafından seçilen müzikleri dinleyebilir ve radyo kanallarını keşfedebilirsiniz. Özellikle Windows Phone cihazından müzik ile yatıp müzik ile kalkan insanların kullanacağı bir uygulama. Uygulamanın çevrimdışı özelliği de mevcut.

Deezer Ekran Görüntüleri

Deezer Video

https://www.youtube.com/watch?v=0C-LB46pIR8


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.