İndir5 > Windows > Defraggler İndir

Defraggler İndir

Türkçe ve ücretsiz olarak sunulan bu program ile bilgisayarınızdaki diskleri hızlı ve sorunsuzca birleştirebilir ve birleştirme sonrası performansınızı artırabilirsiniz.

5 Ocak 2016
177
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 4.3 MB
Sistem : Windows 8.1/8/7/Vista/XP
Versiyon : 2.19
Üretici : Piriform

Türkçe ve Ücretsiz Disk Birleştirme Programı

Defraggler programı ücretsiz olarak yayınlanan ve Türkçe dil desteğine sahip bir disk birleştirme programıdır. CCleaner programının geliştiricisi tarafından geliştirilmiş bu program sadece sizin belirttiğiniz klasörleri birleştirmekte. Yani diskin tamamını birleştirmiyor ve kısa zamanda bölgesel olarak birleştirme yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Programın dosyasını flash bellek gibi taşınabilir gibi bir aygıta yüklerseniz başka bilgisayarlarda doğrudan kullanabilirsiniz. Böylece birleştirme işlemine hemen başlayabilirsiniz. Oldukça hızlı olan ve kullanması kolay olan bir program.

Defraggler windows-2

Bu program sayesinde Windows disk birleştirici uygulamasına ihtiyacınız olmayacak. Defraggler makinenizde parçalanmış dosyaları birleştirir ve daha verimli bir şekilde organize ederek PC’nizi hızlandırır. Program dosyaları okumak ve yazmak için Windows ile aynı tekniği kullanır ve böylece dosyalarınız zarar görmez. Program FAT32 ve NTFS dosyalama sistemi kullanan bütün HDD ve SSD diskleri desteklemekte.

Defraggler Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.