İndir5 > Windows > Deluge İndir

Deluge İndir

Türkçe ve Ücretsiz Bittorent İstemci Programı Deluge programı ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine sahip bir bittorent istemcisidir. Program arayüz olarak GTK2 kütüphanesini kullanmakta ve bağımsız bir platform olarak çalışmakta. Programın tek görevi torrent dosyası indirmek. Sponsorlu Bağlantılar Eklenti desteği de bulunan program kullanıcılara güvenli dosya paylaşımı ortamı sunmakta. Eğer alternatif bir bittorrent istemcisi arıyorsanız […]

8 Ocak 2016
213
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 13 MB
Sistem : Windows 8.1/87/Vista/XP
Versiyon : 1.3.10
Üretici : Deluge Team

Türkçe ve Ücretsiz Bittorent İstemci Programı

Deluge programı ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine sahip bir bittorent istemcisidir. Program arayüz olarak GTK2 kütüphanesini kullanmakta ve bağımsız bir platform olarak çalışmakta. Programın tek görevi torrent dosyası indirmek.

Sponsorlu Bağlantılar


Eklenti desteği de bulunan program kullanıcılara güvenli dosya paylaşımı ortamı sunmakta. Eğer alternatif bir bittorrent istemcisi arıyorsanız bu programı mutlaka deneyin.

Deluge windows-2

Windows işletim sisteminin yanı sıra Mac OS X ve Linux işletim sistemlerinde de çalışıyor. 20’den fazla dil desteği ile yayınlanan programın web konsolu ve RSS desteği sunmakta.

Deluge Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.