İndir5 > Oyun > Dota 2

Dota 2

Ücretsiz MOBA Oyunu Valve tarafından geliştirilen oyunlar arasında yer alan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynana Dota serisinin ikinci oyunu karşınızda. Dota 2, çevrimiçi çoklu oyuncu savaş arenası modunu sürdüren ve MOBA türü içerisinde en iyi oyun olarak gösterilen bir serinin devamıdır. Tam ismi Defense of the Ancients olan oyun, geliştirici tarafından da sürekli […]

14 Mayıs 2015
229
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 2 GB
Sistem : Win8/Win7/Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm

Ücretsiz MOBA Oyunu

Valve tarafından geliştirilen oyunlar arasında yer alan ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcı tarafından oynana Dota serisinin ikinci oyunu karşınızda. Dota 2, çevrimiçi çoklu oyuncu savaş arenası modunu sürdüren ve MOBA türü içerisinde en iyi oyun olarak gösterilen bir serinin devamıdır. Tam ismi Defense of the Ancients olan oyun, geliştirici tarafından da sürekli desteklenen bir altyapıya sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar


En İyi Savaşçı Siz Olun

İlk olarak Warcraft 3’e bir ek mod olarak sunulan Dota, topladığı büyük ilgiden sonra tek başına bir oyun olarak varlığını sürdürüyor. Warcraft ile başlayan macerasında oyuncu kitlesi bakımından rakiplerini geride bırakan oyun, ödüllü turnuvalara konu olmuş geçmişe sahiptir.

Dota 2 oyna

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayacağınız Dota 2’de kahramanınızı seçerek internet üzerinde PvP karşılaşmalarına katılabilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz gereken en önemli hususun kahraman seviyesi olduğunu unutmayın. Birinci seviyede oyuna başlayacağınız kahramanınızı 25. seviyeye kadar yükselttiğinizde kahramanlar arenasında söz sahibi bir isim haline gelebilir ve oyunda hakimiyetinizi kurabilirsiniz.

Dota 2 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.