İndir5 > Mobil > iOS > Dream League Soccer İndir (iOS)

Dream League Soccer İndir (iOS)

iPhone akıllı telefonlarınız da ve iPad tabletleriniz de FIFA futbol oyununu aratmayacak kadar hem görüntü hemde oyun kalitesine sahip bir oyun.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz İngilizce 138 MB v.Son Sürüm
987
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Futbol Oyunu

Dream League Soccer oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş ücretsiz bir futbol oyunudur. iOS cihazlarda futbol oyunu denildiğinde akla ilk gelen hiç şüphesiz FIFA oyunudur. Ama bu oyun en az FIFA kadar başarılı bir oyun.

Sponsorlu Bağlantılar


Dream League Soccer

Dream League Soccer

Oyunda kendi takımınızı oluşturuyor ve birbirinden zorlu turnuvalara katılıyorsunuz. Bu oyun, FIFA kadar iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizi zorlamadığı için birçok iOS kullanıcısı için ilk tercih sebebi olabilir. Oyun grafikleri oldukça kaliteli ve oynanışı son derece akıcı. App Store’da popüler oyunlar arasında olan bu oyun sürekli bir heyecan var.

Oyunda takımınızı oluşturduktan sonra sırayla maçlara çıkıyorsunuz ve her galibiyetten sonra paralar kazanıyorsunuz. Böylece transfer edebileceğiniz bütçeyi sağlamış oluyorsunuz. Ayrıca iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizden antrenman bölümüne katılıp futbolcularınızın yeteneklerini daha da geliştirebiliyorsunuz. Oyun kontrolleri tuşlarla sağlanmakta. Futbolcunuzu yönlendirmek için sol bölümdeki butonu, pas, orta, şut gibi hareketler için ise sağ butonu kullanıyorsunuz.

Dream League Soccer Ekran Görüntüleri

Dream League Soccer Fragman


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.