İndir5 > Oyun > Driving Speed

Driving Speed

Bilgisayarlarınızda kaliteli bir yarış oyunu yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

6 Aralık 2016
159
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 120 MB
Sistem : Win7/Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm

Üç Boyutlu Araba Yarışı

Günümüzde piyasaya sürülen oyunların büyük kısmı gelişmiş grafikler ve yüksek sistem gereksinimleri nedeniyle, kullanıcıların tamamına ulaşamıyor. Seri halinde devam eden oyunlarda ise durum, her seri sonrasında birbirine paralel doğrultuda ilerliyor. Yeni üç boyutlu yarış serisi olan Driving Speed, kendi kategorisi içerisinde diğer oyunlardan ayrılan bazı temel özellikler taşıyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Gerçek Araçlar ve Sınırsız Yarış

WheelSpin Studios tarafından geliştirilen ve Windows kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan bu oyun, sahip olduğu boyut ve özelikler düşünüldüğünde iyi sayılabilecek bir içeriğe sahiptir. Oyunda günlük yaşamda gördüğümüz gerçek araçları kullanırken var olan yarış arabalarını seçerek etkileyici animasyonları izleyebiliyorsunuz. Pek çok ücretli oyuna göre orta düzey bir oyun olarak görülse de Driving Speed, eğlenceli vakit geçirmenize imkan tanıyor.

Driving Speed oyna

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda HSV, GTS R ve Audi R8 türünde pek çok araç sizi karşılıyor. Yeni ve güncellenmiş sürümüyle multiplayer desteğine de sahip olan oyunu dilerseniz arkadaşlarınız ile aynı ağ üzerinde oynayabilir dilerseniz solo yarışlara katılabilirsiniz.

Driving Speed Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.