İndir5 > Windows > DVDShrink İndir

DVDShrink İndir

DVD’lerinizi yedekleyebileceğiniz veya kopyalayabileceğiniz ücretsiz bir program. Korumalı dahi olsalar. Üstelik sıkıştırma imkanınız da var.

31 Aralık 2015
Ücretsiz İngilizce 1 MB v.
220
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz DVD Yedekleme ve Kopyalama Programı

DVDShrink programı sahip olduğunuz DVD’lerinizi yedekleyebileceğiniz ve kopyalayabileceğiniz ücretsiz bir programdır. Bu DVD’lerinizde ister film olsun ister müzik olsun ister sizin için önemli başka veriler olsun, hiç önemli değil. Program sorunsuz bir şekilde yedekleme ve kopyalama işlemi yapabilmekte.

Sponsorlu Bağlantılar


Program ile yedekleme yada kopyalama işleminizi ister bilgisayarınıza yapın isterseniz doğrudan başka bir DVD’ye yapın. Tercih sizin. Eğer kopyalama işlemi yapıyorsanız kopyalama sırasında istemediğiniz altyazı ve sesleri çıkarma imkanınız var. Program alanında en iyilerden birisi diyebiliriz.

DVDShrink windows-2

Bu program ile kopya korumalı DVD’leri dahi yedekleyebilir veya kopyalayabilirsiniz. Ayrıca Nero programı ile de uyumlu bir programdır. Eğer yedekleyeceğiniz yada kopyalacağınız DVD 2 tane ise sıkıştırma işlemi yaparak tek DVD’ye yedekleyebilir yada kopyalabilirsiniz.

DVDShrink Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.