İndir5 > Mobil > Android > e-Devlet Anahtar İndir (Android)

e-Devlet Anahtar İndir (Android)

e-Devlet hesabınıza Android cihazlarınızdan tek kullanımlık şifre oluşturarak çok daha güvenle girebilmeniz için kullanabileceğiniz bir uygulama.

8 Kasım 2016
136
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : Cihaza göre değişir
Sistem : Android 4.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

Android İçin e-Devlet Güvenli Giriş Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilmiş e-Devlet Anahtar uygulaması adından da anlaşılacağı gibi e-Devlet uygulaması için güvenli giriş uygulamasıdır. Yani Android cihazınızdaki e-Devlet uygulamasına güvenli bir şekilde girmeniz için size tek kullanımlık şifre vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Tıpkı bankacılık uygulamalarında olduğu gibi. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulamayı direkt olarak kullanamıyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmeniz için e-Devlet hesabınızdan “e-Devlet Anahtar” uygulamasına giriş yapıp kayıt oluşturmalısınız.

e-devlet-anahtar-android-3

Sonrasında bu uygulama ile oluşturduğunuz tek kullanımlık şifreler ile resmi olarak her türlü bilginizin bulunduğu e-Devlet hesabınıza çok daha güvenli girebilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve sonrasında uygulamanın ürettiği tek kullanımlık şifreyi giriyorsunuz.

Android İçin e-Devlet Uygulaması

e-Devlet Anahtar Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.