İndir5 > Mobil > iOS > e-Devlet Anahtar İndir (iOS)

e-Devlet Anahtar İndir (iOS)

e-Devlet hesabınıza iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden tek kullanımlık şifre oluşturarak çok daha güvenle girebilmeniz için kullanabileceğiniz bir uygulama.

8 Kasım 2016
130
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 2.3 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm

iPhone ve iPad İçin e-Devlet Güvenli Giriş Uygulaması

e-Devlet Anahtar uygulaması iOS cihazlar için geliştirilen ve adından da anlaşılacağı gibi e-Devlet uygulaması için güvenli giriş uygulamasıdır. Yani iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki e-Devlet uygulamasına güvenli bir şekilde girmeniz için size tek kullanımlık şifre vermektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Tıpkı bankacılık uygulamalarında olduğu gibi. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamayı direkt olarak kullanamıyorsunuz. Uygulamayı kullanabilmeniz için e-Devlet hesabınızdan “e-Devlet Anahtar” uygulamasına giriş yapıp kayıt oluşturmalısınız.

e-devlet-anahtar-ios-2

Sonrasında iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizdeki bu uygulama ile oluşturduğunuz tek kullanımlık şifreler ile resmi olarak her türlü bilginizin bulunduğu e-Devlet hesabınıza çok daha güvenli girebilirsiniz. iOS cihazlarınızda uygulamayı kullanmaya başladıktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve şifrenizi giriyorsunuz ve sonrasında uygulamanın ürettiği tek kullanımlık şifreyi giriyorsunuz.

iPhone, iPad (iOS) İçin e-Devlet Uygulaması

e-Devlet Anahtar Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.