İndir5 > Blog > E3 2017’de Tanıtılan EA Play Oyunları

E3 2017’de Tanıtılan EA Play Oyunları

E3 2017 konferansında EA Play kendi oyunlarını tanıttı. Her birinin fragmanı heyecan verici idi.

16 Haziran 2017
108
Sponsorlu Bağlantılar

EA Play konferansı: Yeni Need for Speed, Star Wars Battlefront II, FIFA 18 ve Diğer Oyunları

“EA Games” şirketi, E3 2017 oyun fuarı öncesi kendi geleneksel toplantısı EA Play’i gerçekleştirdi. Bu konferansta birçoklarının beklentilerine göre yeni Need for Speed Payback, Star Wars: Battlefront II oyunlarının oyun videoları ve FIFA 18 hakkında bilgiler verildi. Fakat bu konferans sürprizsiz de olmadı. Öyle ki, konferans çerçevesinde şirket iki yeni oyunu anons etti. Onlardan biri Anthem oldu. Bu oyun herkes tarafından bilinen BioWare stüdyosu tarafından hazırlandı. Oyun hakkında detaylı bilgiler ise “Microsoft” şirketinin E3 2017 kapsamında yapacağı konferansta sunuldu. İkinci oyun ise A way Out oldu. Şimdi ise gelin sizlere konferansın en ilgi çekici oyunları hakkında bilgiler verelim.

Sponsorlu Bağlantılar


Need for Speed Payback

Konferans sırasında Ghost Games stüdyosu yeni Need for Speed oyunun ilk oynanış videosunu sundu. Yeni yarış oyunu, eski bölümlerden farklı olarak daha sinematografik olup. Ayrıca olarak yeni oyundaki garajda istenilen sayıda araba tutmak mümkün olacak. Geçen bölümlerde ise maksimum 5 otomobil tutmak mümkündü. Süper Builds fonksiyonu ile siz kendi arabanızı istediğiniz rejime düşürebilirsiniz. Örneğin, drift, yarış, runner, offroad vb. Oyunda olacak otomobillerden henüz teyit edilenler ise şöyle; Nissan 350Z, BMW M4, Wolkswagen Beetle ve Chevrolet Camaro SS.

Need for Speed Payback, bu yılın Kasım ayında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Need for Speed Payback Tanıtım Videosu

Need for Speed Payback Arabayı Modifiye Etme Videosu

Anthem

EA Play toplantısı çerçevesinde BioWare stüdyosu kendisinin yeni oyunu olan Anthem’in ilk teaser fragmanını yayınladı. “EA” şirketinin belirttiğine göre, bu oyunun ilk oynanış videosu ve bilgileri, “Microsoft” şirketinin toplantısında sunulacak. Muhtemelen, oyunu, “Microsoft”un yeni Project Scorpio adlı yüksek performanslı konsolunda sunacaklar. Anthem adlı yeni oyuna gelince onun çıkış tarihi 2018 yılının sonbahar mevsimine planlanıyor.

Anthem Tanıtım Videosu

A Way Out

Konferans sırasında daha yeni oyunun anonsu da oldu. Sohbet A Way Out oyunundan gidiyor. Bu oyun, Hazelight Studios tarafından hazırlanır ve esasen co-op mod için tasarlanmıştır. Söz konusu yeni oyunda her karakter benzersiz ve heyecanlandırıcı. Fakat onun en önemli özelliği, bölünmüş ekran fonksiyonuna sahip olmasıdır. Yani iki oyuncu bir ekranda rahatlıkla oynayabilecek. Buna rağmen oyun, online modu da destekleyecek. A Way Out oyunu gelecek yılın başında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

A Way Out Tanıtım Videosu

Star Wars Battlefront II

EA Play toplantısı çerçevesinde şirket, Star Wars Battlefront II oyununun multiplayer rejiminin ilk videosunu ve singleplayer rejiminin yeni fragmanını sundu. Konferansta şirket bildirdi ki, oyun için çıkacak tüm DLC’ler ücretsiz olacak ve oyundaki içerik, eski oyundan 3 kat daha fazla olacaktır. Ayrıca olarak yeni oyunu pre-order edecek tüm oyunlar için bu yılın sonbahar mevsiminde open beta-test yapılacak. Star Wars Battlefront II oyunu bu yılın Kasım ayında PC, PS4 ve Xbox One için piyasaya çıkacak.

Star Wars Battlefront II Tanıtım Videosu

FIFA 18

Şirket, söz konusu konferans sırasında FIFA 18 futbol oyununun tanıtımını da yaptı. Bu kez oyunun kapağında ünlü futbolcu Christiano Ronaldo’nun yüzü yansıyacak. Ayrıca olarak FIFA 18’de “The Journey: Hunter Return” adlı singleplayer modda olacak. FIFA 18, bu yılın Eylül ayında PC, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360 ve Nintendo Switch konsolları için piyasaya çıkacak.

FIFA 18 Tanıtım Videosu


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.