İndir5 > Blog > En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Uygulamaları

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Uygulamaları

Hem mobil cihazlarınızda hemde bilgisayarlarınızda resim, müzik v.b. verilerinizi güvenle saklayabileceğiniz en iyi bulut depolama hizmetleri bir arada.

10 Şubat 2017
171
Sponsorlu Bağlantılar

Bulut Depolama Servislerinin Avantajları

Ülkemizde her ne kadar bulut hizmetleri kullanılmasa da internet kullanımı yüksek olan ülkelerde bulut depolama servisleri kullanılmakta ve oldukça da faydası var. Özellikle veri kayıplarına son veren bu bulut depolama servislerinin büyük avantajları var.

Sponsorlu Bağlantılar


Birisi bilgisayar yada mobil cihazınız bir zarar görse dahi resim, müzik gibi verileriniz kesinlikle bir zarar görmüyor. Bir diğeri ise internetin olduğu her yerden bu verilerinize ulaşabiliyorsunuz. Peki bulut depolama servislerini kullanmak isteyenler hangi servisi kullanmalı. Başta Google ve Microsoft olmak üzere güvenebileceğiniz birçok bulut hizmeti sunan firmalar bulunmakta.

Ücretsiz Bulut Depolama Uygulamaları

En İyi Ücretsiz Bulut Depolama Uygulamaları

Google Drive

Özellikle Android cihazlarda Gmail hesabının zorunlu olması otomatik olarak her Android cihaz kullanıcısı ücretsiz Google Drive kullanıcısı oluyor. Bu durumu avantajınıza çevirebilirsiniz. Tam 15 GB ücretsiz depolama alanı sunmakta. Ücretli sürümü en az 100 GB depolama alanından başlıyor ve fiyatı aylık yaklaşık 6 TL.

Android İçin Google Drive İndir

iOS İçin Google Drive İndir

Microsoft OneDrive

Hotmail kullanıcılarının dünya çapındaki kitlesini düşündüğümüzde birçok kişinin hotmail hesabı vardır. Bu durumda her hotmail kullanıcısı da bir Microsoft OneDrive hesabına sahip oluyor. Bu durumu da avantaja çevirebilirsiniz. 5 GB ücretsiz depolama alanı sunmakta. Ücretli sürümü en az 5 TB depolama alanından başlıyor ve fiyatı yıllık 99.99 Dolar.

Android İçin OneDrive İndir

iOS İçin OneDrive İndir

Amazon Drive

Ünlü satış mağazası olan Amazon tarafından sunulan bu hizmette dikkate değer bir hizmet. 5 GB ücretsiz depolama alanı sunmakta. Yıllık 60 Dolar verirseniz sınırsız depolama alanına sahip oluyorsunuz.

Android İçin Amazon Drive İndir

iOS İçin Amazon Drive İndir

Apple iCloud

Sadece Apple marka cihazlar için hizmete sunulan Apple iCloud bulut hizmeti Apple cihaz kullananlar için büyük kolaylık. 5 GB ücretsiz depolama alanı sunmakta. Ücretli sürümü en az 50 GB depolama alanından başlıyor ve fiyatı aylık 3 TL.

NOT: SADECE APPLE MARKA CİHAZLARDA KULLANILABİLİR VE ÖN YÜKLÜ GELMEKTE.

Dropbox

Sadece bulut depolama alanı alanında belki de ne bilinen servis olan Dropbox sayesinde yine verileriniz güvende olacaktır. 2 GB ücretsiz depolama alanı sunmakta. Ücretli sürümü en az 1 TB depolama alanından başlıyor ve fiyatı aylık 9.99 Dolar.

Dropbox Video

Android İçin Dropbox İndir

iOS İçin Dropbox İndir


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.