İndir5 > Mobil > iOS > Endless Reader İndir (iOS)

Endless Reader İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanabileceğiniz İngilizce dile sahip olan bir okul öncesi eğitim uygulaması.

16 Şubat 2017
Ücretsiz İngilizce 66.2 MB v.Son Sürüm
167
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Okul Öncesi Eğitim Uygulaması

Endless Reader uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir okul öncesi eğitim uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde okul çağına gelmiş çocuklarınıza bu uygulama ile doğru eğitimi verebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bu alanda oldukça başarılı olan bu uygulama sayesinde çocuklarınız alfabeyi öğrenebilecekler. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın tek dezavantajı sadece İngilizce desteğine sahip olması. Ama bunu bir avantaja çevirebilirsiniz. Bu uygulama sayesinde iOS cihazınızdan çocuklarınıza İngilizceyi öğretebilirsiniz.

Endless Reader ios-2

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamada birçok renkli ve sevimli karakterler bulunmakta. Ayrıca öğretilen harfe ilişkin bir nesne gösterilmekte. Böylece çocuklarınız iOS cihazınızdan hem harfleri hemde o harfle başlayan kelimeleri öğrenecek. Tabi bütün bunların hepsi İngilizce.

Endless Reader Ekran Görüntüleri

Endless Reader Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.