İndir5 > Windows > Eraser İndir

Eraser İndir

Bilgisayarınızdan bir dosyayı tamamen silmek istiyorsanız yani sildiğiniz dosyanın kalıntılarını da temizlemek isterseniz bu program tam size göre.

19 Mayıs 2016
105
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 8 MB
Sistem : Windows XP (SP3)/Server 2003 (SP2)/Vista/Server 2008/7/8/10/Server 2012
Versiyon : 6.2.0.2970
Üretici : Heidi Computers

Silinen Dosyaların İzlerini Temizleme Programı

Eraser programı ücretsiz olarak sunulan bir temizleme programıdır. Bu program normal temizleme programının dışında görevi, bilgisayarınızdan sildiğiniz dosyaların geride kalanlarını temizlemek. Normal şartlarda silinen dosyaları geri getirme imkanı olduğu için böyle bir işlem yapılmaz ama güvenlik seviyesi yüksek olan dosyalar için bu geçerli değil.

Sponsorlu Bağlantılar


Yani eğer sizin için önemli bir dosya varsa ve sildikten sonra kimsenin o dosyayı geri getirmesini istemiyorsanız bilgisayarınızdan bu dosyanın izlerini tamamen silmeniz gerekir. İşte bu noktada bu program devreye giriyor. Kullanması kolay ve basit bir tasarıma sahip gelişmiş bir program.

Eraser windows-2

Hemen herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir program olan bu program sayesinde bilgisayarınızdan tamamen silmek istediğiniz dosyaları rahatlıkla silebilirsiniz. Bu programa bu özelliği ile bir güvenlik programı da diyebiliriz.

Eraser Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.