İndir5 > Oyun > Euro Truck Simulator 2 İndir

Euro Truck Simulator 2 İndir

Gerçek tırlar ile en gerçekçi tır sürme simülasyon oyunu olan bu oyunda kendinizi gerçek hayatta imiş gibi hissedeceksiniz.

21 Eylül 2017
Deneme Sürümü Türkçe 780 MB v.
1721
Sponsorlu Bağlantılar
1 Yorum

En Gerçekçi Tır Sürme Simülasyon Oyunu

Euro Truck Simulator 2 oyununun devamı olan Euro Truck Simulator 2 oyunu bir tır sürme simülatörü oyunudur. Tırınız ile Avrupa’nın birçok yerine yük taşıyacak ve gerçek bir sürüşün keyfini yaşayacaksınız.İlk oyuna göre çok daha kaliteli ve gerçekçi oyun grafiklerine sahip. Tır simülasyon oyunları arasında belkide en iyi olan bu oyundaki tırlar lisanslı ve gerçeğin ile aynı. Başta Reanult, Man ve Scania olmak üzere bir çok tır markalarından istediğinizi seçip sürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


Oyun içinde tırınızı özelleştirebiliyorsunuz. Yani renginden performansına kadar birçok alanda değişiklik yapabiliyorsunuz. Avrupa’daki ortalama 60 şehre yolculuk sizi bekliyor. Bunların içinde Hollanda, İngiltere, İtalya, Belçika gibi ülkeler de var. Oyundaki amacınız tırınız ile nakliye işlerini tam zamanında yerine ulaştırmak.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2

Eğer bu şekilde yaparsanız bir şirket haline geliyorsunuz. Oyunda yolda giderken, tırınızın iç kısmı, yollar ve daha birçok şey çok gerçekçi. Eğer tır kullandıysanız bunu sizler daha iyi anlayacaksınız.

Euro Truck Simulator 2 Ekran Görüntüleri

Euro Truck Simulator 2 Video 1

Euro Truck Simulator 2 Video 2


Benzer İndirmeler

1 Yorum

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.