İndir5 > Windows > Evernote İndir

Evernote İndir

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda unuttuğunuz her şeyi sizlere hatırlatacak güzel bir program.

13 Mayıs 2017
134
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 107.95 MB
Sistem : Windows 10, 8.1
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Evernote

PC İçin Not Alma Uygulaması

Windows 8 ve üzeri işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilen Evernote programı bir not alma ve ajanda programıdır. Windows mağazadan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu program ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Bu program ile hatırlamak adına birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarınızda not alabilir, fotoğraf yakalayabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir, hatırlatıcı ayarlayabilir ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Unutmak ile ilgili sorunları olan Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan olan bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani uygulamaya eklediğiniz bütün bilgilerinizi diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda da görebilirsiniz. Ayrıca Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlar için sosyal medya entegrasyonu da mevcut.

Evernote windows-2

Windows 8 ve üzeri tablet ve bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu uygulamanın güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Sadece kişisel olarak değil iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kullanması kolay olan bu uygulamaya farklı dillerde de eklendi.

Evernote Ekran Görüntüleri

Evernote Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.