İndir5 > Mobil > BlackBerry > Evernote İndir (BlackBerry)

Evernote İndir (BlackBerry)

BlackBerry cihazlarınızda unuttuğunuz her şeyi sizlere hatırlatacak güzel bir uygulama.

9 Kasım 2015
113
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 3 MB
Sistem : BlackBerry
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Evernote

BlackBerry İçin Not Alma Uygulaması

BlackBerry işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Evernote uygulaması bir not alma ve ajanda uygulamasıdır. BlackBerry World mağazadan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Bu uygulama ile hatırlamak adına birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin BlackBerry cihazınıza not alabilir, fotoğraf yakalayabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir, hatırlatıcı ayarlayabilir ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Unutmak ile ilgili sorunları olan BlackBerry cihaz kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan olan bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani uygulamaya eklediğiniz bütün bilgilerinizi diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda da görebilirsiniz. Ayrıca BlackBerry cihazlar için sosyal medya entegrasyonu da mevcut.

Evernote blackberry-2

BlackBerry cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamanın güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Sadece kişisel olarak değil iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kullanması kolay olan bu uygulamaya farklı dillerde de eklendi.

Evernote Ekran Görüntüleri

Evernote Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.