İndir5 > Mobil > iOS > Evernote İndir (iOS)

Evernote İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde unuttuğunuz her şeyi sizlere hatırlatacak güzel bir uygulama.

13 Mayıs 2017
Ücretsiz Türkçe 156 MB v.Son Sürüm
182
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Not Alma Uygulaması

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen Evernote uygulaması bir not alma ve ajanda uygulamasıdır. App Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Bu uygulama ile hatırlamak adına birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin iOS cihazınıza not alabilir, fotoğraf yakalayabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir, hatırlatıcı ayarlayabilir ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Evernote ios-2

Unutmak ile ilgili sorunları olan iPhone akıllı telefon ve iPad tablet kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan olan bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani uygulamaya eklediğiniz bütün bilgilerinizi diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda da görebilirsiniz. Ayrıca uygulamanın sosyal medya entegrasyonu da mevcut.

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde kullanacağınız bu uygulamanın güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Sadece kişisel olarak değil iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kullanması kolay olan bu uygulamaya farklı dillerde de eklendi.

Evernote Ekran Görüntüleri

Evernote Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.