İndir5 > Mac > Evernote İndir (Mac)

Evernote İndir (Mac)

Mac OS X bilgisayarlarınızda unuttuğunuz her şeyi sizlere hatırlatacak güzel bir program.

13 Mayıs 2017
Ücretsiz Türkçe 56.9 MB v.Son Sürüm
238
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Not Alma Uygulaması

Evernote programı Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen bir not alma ve ajanda programıdır. Ücretsiz olarak Mac App Store’dan indirip kullanabileceğiniz bu program ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Bu program ile hatırlamak adına birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin Mac OS X bilgisayarınızda not alabilir, fotoğraf yakalayabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir, hatırlatıcı ayarlayabilir ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Evernote mac-1

Unutmak ile ilgili sorunları olan Mac OS X bilgisayar kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan olan bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani uygulamaya eklediğiniz bütün bilgilerinizi diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda da görebilirsiniz. Ayrıca Mac OS X bilgisayarlar için sosyal medya entegrasyonu da mevcut.

Mac OS X bilgisayarlarınızda kullanacağınız bu uygulamanın güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Sadece kişisel olarak değil iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kullanması kolay olan bu uygulamaya farklı dillerde de eklendi.

Evernote Ekran Görüntüleri

Evernote Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.