İndir5 > Mobil > Windows Phone > Evernote İndir (Windows Phone)

Evernote İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda unuttuğunuz her şeyi sizlere hatırlatacak güzel bir uygulama.

13 Mayıs 2017
111
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 10 MB
Sistem : Windows Phone 8.1, 8, Windows 10 Mobile
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Evernote

Windows Phone İçin Not Alma Uygulaması

Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen Evernote uygulaması bir not alma ve ajanda uygulamasıdır. Windows mağazadan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile artık hiçbir şeyi unutmayacaksınız. Bu uygulama ile hatırlamak adına birçok şey yapabilirsiniz. Örneğin Windows Phone cihazınıza not alabilir, fotoğraf yakalayabilir, yapılacak listesi hazırlayabilir, hatırlatıcı ayarlayabilir ve daha birçok şey.

Sponsorlu Bağlantılar


Unutmak ile ilgili sorunları olan Windows Phone cihaz kullanıcıları için olmazsa olmaz uygulamalardan olan bu uygulamanın senkronizasyon özelliği de var. Yani uygulamaya eklediğiniz bütün bilgilerinizi diğer mobil cihazlarınız ve bilgisayarınızda da görebilirsiniz. Ayrıca Windows Phone cihazlar için sosyal medya entegrasyonu da mevcut.

Evernote windows phone-2

Windows Phone cihazlarınızda kullanacağınız bu uygulamanın güvenliğini sağlamak için güvenlik önlemleri de alınmış durumda. Sadece kişisel olarak değil iş hayatınızda da kullanabileceğiniz bir uygulama. Sade ve kullanması kolay olan bu uygulamaya farklı dillerde de eklendi.

Evernote Ekran Görüntüleri

Evernote Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.