İndir5 > Mobil > Android > Evolve My Car İndir (Android)

Evolve My Car İndir (Android)

Android cihazlarınızda arabalarınızı modifiye ederek hem online yarışacağınız hemde şehirde özgürce gezeceğiniz bir araba sürme oyunu.

15 Mart 2017
Ücretsiz Türkçe Cihaz göre değişir v.Son Sürüm
185
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Araba Yarışı Oyunu

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen Evolve My Car oyunu bir araba yarışı oyunudur. Ücretsiz olarak yayınlanan oyunda 2 oyun modu var. Bunlar Online Mode ve Single Player Mode. Online Mode modunda çevrimiçi olarak 4 kişilik yarışlara katılıyorsunuz. Single Player Mode da ise şehirde geziniyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Tek kişilik oyun modunda şehirde gezerken trafik kurallarına da uymalısınız. Oyunda kendinizi geliştirmek yada yeni arabalar satın almak için paraya ihtiyacınız var. Bu parayı ise şehirde gezerek kazanabilirsiniz. Ama bunun için arabanızı hızlı ama kaza yapmadan sürmelisiniz.

evolve-my-car-android-2

İsterseniz dağ yolunda da arabanızı kullanabilirsiniz. Oyunda satın alıp kullanabileceğiniz 9 adet araba var. Bunların dışında oyunun farklı bazı özellikleri de var. Oyunun kalitesine gelince; kaliteli bir oyun beklemeyin. Çünkü özellikle kaza yaptığınızda sanki oyuncak araba devriliyor gibi oluyor. Bu da gerçekçilik ile uzak olduğunu gösteriyor. Bu nedenle biraz çocuklar için yapılan bir oyun diyebilirim.

NOT: OYUN MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER OYUNLARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Evolve My Car Ekran Görüntüleri

Evolve My Car Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.