İndir5 > Mobil > iOS > Evolve My Car İndir (iOS)

Evolve My Car İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde arabalarınızı modifiye ederek hem online yarışacağınız hemde şehirde özgürce gezeceğiniz bir araba sürme oyunu.

8 Kasım 2016
113
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 170 MB
Sistem : iOS 7.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Justgame

iPhone ve iPad İçin Araba Yarışı Oyunu

Evolve My Car oyunu iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir yarış oyunudur. iOS cihazınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunun 2 oyun modu var. Bunlar Online Mode ve Single Player Mode. Online Mode modunda çevrimiçi olarak 4 kişilik yarışlara katılıyorsunuz. Single Player Mode da ise şehirde geziniyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletinizde tek kişilik modda şehirde gezerken trafik kurallarına da uymalısınız. Oyunda kendinizi geliştirmek yada yeni arabalar satın almak için paraya ihtiyacınız var. Bu parayı ise şehirde gezerek kazanabilirsiniz. Ama bunun için iOS cihazınızda arabanızı hızlı ama kaza yapmadan sürmelisiniz.

evolve-my-car-ios-3

İsterseniz dağ yolunda da arabanızı kullanabilirsiniz. iOS cihazlarınızda severek oynayacağınız oyunda satın alıp kullanabileceğiniz 9 adet araba var. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz ve farklı özelliklere sahip oyunun kalitesi yüksek değil. Çünkü özellikle kaza yaptığınızda sanki oyuncak araba devriliyor gibi oluyor. Bu da gerçekçilik ile uzak olduğunu gösteriyor. Bu nedenle biraz çocuklar için yapılan bir oyun diyebilirim.

Evolve My Car Ekran Görüntüleri

Evolve My Car Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.