İndir5 > Mobil > iOS > EyeEm İndir (iOS)

EyeEm İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz bir fotoğraf paylaşma platformu uygulaması.

20 Şubat 2017
136
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 92 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : EyeEm Mobile

iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması

EyeEm uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir fotoğraf düzenleme ve paylaşma uygulaması. Standart fotoğraf düzenlemelerinden farklı olan ve iOS cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebileceğiniz bu uygulama ile fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz birçok filtre var.

Sponsorlu Bağlantılar


Aynı zamanda isterseniz iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde düzenlediğiniz bu fotoğrafları paylaşabilirsiniz. 10’dan fazla çerçeve ve 20 civarında efekt bulunan uygulamada paylaşılan diğer fotoğrafları da görebilirsiniz. iOS cihazınızdaki fotoğrafları paylaşabileceğiniz sosyal ağ platformları ise Facebook, Twitter, Flickr, Foursquare ve Tumblr.

EyeEm ios-3

Arama özelliğine de sahip iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulama sayesinde yeni mekanlar keşfedebilir ve yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Tasarımı çok beğenilmekte ve kullanımı son derece kolay.

EyeEm Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.