İndir5 > Mobil > Android > FaceApp İndir (Android)

FaceApp İndir (Android)

Android cihazlarınızdaki fotoğraflarda gülmeyen yüzleri güldürmek, diğer yüzleri yaşlandırmak yada gençleştirmek ve çok daha fazlası bu uygulama ile mümkün.

16 Şubat 2017
Ücretsiz İngilizce 7.78 MB v.Son Sürüm
248
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yüz Güldürme ve Yaşlandırma Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen FaceApp uygulaması bir resim düzenleme uygulamasıdır. Kısa sürede popüler olan bu uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise fotoğraftaki gülmeyen yüzleri güldürebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Bir diğer beğenilen özellik ise yüzleri gençleştirme özelliği. Eğer orta yaşlı iseniz ve genç halinizi şöyle bir görmek istiyorsanız uygulama size bu imkanı sunuyor. Ayrıca eğer erkek iseniz ve kadın olsaydınız yada bir kadın iseniz ve erkek olsaydınız nasıl görünürdünüz bunu da görme imkanınız var.

FaceApp android-1

Çok beğenilen bir diğer özellik ise yaşlandırma özelliği. Eğer gençliğiniz gibi yaşlılık zamanınızı da merak ediyorsanız yine uygulama ile bunu görebilirsiniz. Uygulamanın bu kadar başarılı olmasının sebebi ise yapay zeka kullanıyor olması. Bu nedenle yüz değişikliklerini yaparken yüz bölgesinde herhangi bir bozulma olmuyor.

FaceApp Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.