İndir5 > Mobil > iOS > FaceApp İndir (iOS)

FaceApp İndir (iOS)

iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki fotoğraflarda gülmeyen yüzleri güldürmek, diğer yüzleri yaşlandırmak yada gençleştirmek ve çok daha fazlası bu uygulama ile mümkün.

16 Şubat 2017
142
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 28 MB
Sistem : iOS 8.0 ve üzeri
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Wireless Lab

iPhone ve iPad İçin Yüz Güldürme ve Yaşlandırma Uygulaması

FaceApp uygulaması iPhone akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir resim düzenleme uygulamasıdır. Kısa sürede popüler olan bu uygulamanın en dikkat çekici özelliği ise iOS cihazınızdaki fotoğraftaki gülmeyen yüzleri güldürebiliyorsunuz. Yani eğer çektiğiniz fotoğrafta gülmeyen birisi varsa o fotoğrafı yeniden çekmeye gerek yok. Uygulama ile güldürebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın bir diğer beğenilen özelliği ise yüzleri gençleştirme özelliği. Eğer orta yaşlı iseniz ve genç halinizi şöyle bir görmek istiyorsanız iOS cihazınızdaki bu uygulama size bu imkanı sunuyor. Ayrıca eğer erkek iseniz ve kadın olsaydınız yada bir kadın iseniz ve erkek olsaydınız nasıl görünürdünüz bunu da görme imkanınız var.

FaceApp ios-3

Çok beğenilen bir diğer özellik ise yaşlandırma özelliği. Eğer gençliğiniz gibi yaşlılık zamanınızı da merak ediyorsanız yine uygulama ile bunu görebilirsiniz. iPhone akıllı telefon ve iPad tabletlerinizdeki bu uygulamanın bu kadar başarılı olmasının sebebi ise yapay zeka kullanıyor olması. Bu nedenle yüz değişikliklerini yaparken yüz bölgesinde herhangi bir bozulma olmuyor.

FaceApp Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.