İndir5 > Mobil > iOS > Facebook İndir (iOS)

Facebook İndir (iOS)

iPhone , iPad ve iPod touch cihazlarınız için Facebook uygulamasını indirin ve videolar, fotoğraflar paylaşın, arkadaşlarınızın neler yaptığından haberdar olun ve sevdikleriniz ile sürekli iletişim halinde kalın.

12 Ağustos 2017
Ücretsiz Türkçe 71 MB v.Son Sürüm
1071
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Facebook Uygulaması

iOS işletim sistemli iPhone , iPad ve iPod touch cihazlarınızda sosyal ağ denilince ilk akla gelen Facebook‘a bağlanmak için Facebook uygulamasını indirmelisiniz. iOS için Facebook uygulamasını indirerek Facebook hesabınıza giriş yapabilir, paylaşımlarda bulunabilir, haber kaynaklarını görebilir, sayfalar ve grupları takip edebilir ve sevdikleriniz ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar


iPhone , iPad ve iPod touch cihazlar üzerinden arkadaşlarınız ile sosyalleşmenin en iyi yolu hiç şüphesiz Facebook’dur. Dünya genelinde bir milyardan fazla kullanıcının durağı olan Facebook’da arkadaşlarınızın neler yaptıklarını görün ve onları takip edin.

Facebook hesabınız ile fotoğraf ve videoları paylaşabilirsinizi. iOS telefon ve tabletlerinizden çektiğiniz fotoğraf videoları anında facebook üzerinden paylaşmanız mümkün. Facebook gönderilerinize arkadaşlarınız tarafından yapılan yorumları ve beğenmeleri anında bildirim olarak telefonunuzda görün.

Facebook üzerinde iPhone , iPad ve iPod touch cihazlarınız ile oyunlar oynayabiliyorsunuz. Aynı zamanda arkadaşlarınız ile Facebook üzerinde mesajlaşmak için Facebook Messenger uygulamasını indirmeniz gerekiyor.

iOS İçin Facebook Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.