İndir5 > Oyun > Ferrari Virtual Race

Ferrari Virtual Race

Bilgisayarlarınızda kaliteli bir yarış oyunu yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

20 Eylül 2017
Ücretsiz İngilizce 75.9 MB v.Son Sürüm
241
Sponsorlu Bağlantılar

İkonik İtalyan Yarış Oyunu

Yarış oyunları ya da yarış sporu içerisinde Ferrari türünde araçların ayrı bir yeri bulunur. Yalnızca bu tür oyunlarda değil günlük yaşamda da özel bir yere sahip olan araçları, bir oyun içerisinde kontrol etmek ise benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Doğrudan Ferrari tarafından geliştirilen, gerçeği ile birebir görüntü ve özelliklere sahip olan araçları yine sınırlı pist seçenekleri içerisinde kontrol edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar


Benzersiz Yarış Deneyimi

Oyunun artılarına göz attığımızda doğrudan Ferrari lisansına sahip olması, muhteşem grafikler ve efektler sunması, sürüş fiziği ve tekniği açısından gerçek yarışları aratmaması dikkat çekiyor. Üstelik küçük boyutlarına karşın uzun yarış deneyimi yaşayacağınız Ferrari Virtual Race, keyifli vakit geçirmenize imkan tanıyor.

Ferrari Virtual Race

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda Scuderia 430, Fiorano 599 ve 612 türünde üç ayrı araç sizi karşılıyor. Bu araçlar arasından dilediğiniz seçerek, yine aynı sayıda parkur seçeneği ile sınırsızca yarış deneyimi yaşayabilirsiniz. Kontrol seçeneklerinde ise otomatik, manuel ve kamera modları ile daha önce hiç görmediğiniz görüntüler sizi bekliyor.

Ferrari Virtual Race Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.