İndir5 > Oyun > FIFA 08

FIFA 08

FIFA 2008 Futbol Oyunu Electronic Arts tarafından geliştirilen ve FIFA serisinin ivme yakalamasında büyük etkisi olan FIFA 2008, yayınlandığı dönem gerek grafikler gerekse de oyun içi kontrolleri ile büyük beğeni toplamıştı. Günümüzde çıkan FIFA serilerine nazaran biraz geride kalmış ve nostalji olmuş bir oyun olarak görülse de halen, pek çok FIFA hayranı tarafından oynanmaya devam etmektedir. […]

6 Mayıs 2015
235
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretli
Dil Desteği : İngilizce
Boyut : 478.6 MB
Sistem : Vista/WinXP
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

FIFA 2008 Futbol Oyunu

Electronic Arts tarafından geliştirilen ve FIFA serisinin ivme yakalamasında büyük etkisi olan FIFA 2008, yayınlandığı dönem gerek grafikler gerekse de oyun içi kontrolleri ile büyük beğeni toplamıştı. Günümüzde çıkan FIFA serilerine nazaran biraz geride kalmış ve nostalji olmuş bir oyun olarak görülse de halen, pek çok FIFA hayranı tarafından oynanmaya devam etmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar


Gelişmiş Fizik Motoru ve Gerçekçilik

Bilindiği gibi FIFA serileri, PES gibi oyunlarla birlikte futbol maçlarına dahil olmanızı, solo maçlar ile takımınızı zirveye taşımanızı ve dilerseniz arkadaşlarınız ile multiplayer modda oynamanızı sağlıyor. Bir dönem internet kafelerde en fazla oynanan oyunlar arasında yer alan FIFA 08, PC platformuyla birlikte Xbox 360 ve PlayStation 3 gibi konsollara da sunulmuştu.

FIFA 08  indir

Günümüzde futbolcu çizimlerine en yakın FIFA serilerinden biri olan FIFA 08, bariz bazı hatalar dışında keyifli vakit geçirilmesini sağlıyor. Son yayınlanmış FIFA sürümüne kadar göremediğimiz Superlig’e son bakışı attığımız FIFA 08’de zaman, zaman yayınlanan bağımsız güncellemeler ile güncel kadrolar takip edilebiliyor.

FIFA 08 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.