İndir5 > Oyun > FIFA 12 İndir

FIFA 12 İndir

FIFA Futbol Oyunu Electronic Arts tarafından geliştirilen 2012 yılının en iyi futbol oyunu olarak tanıtılan FIFA 12, devam eden FIFA serisinin üyelerinden birisidir. Daha önceki yıllara oranla yenilenen grafik ve fizik motoru, oyuncu gelişimleri ile dikkat çeken FIFA 12, aynı zamanda Player Impact Engine olarak tanıtılan oyuncular arası iletişim özelliği ile yeni bir arayüz sunuyor. […]

20 Mayıs 2015
Ücretli İngilizce 1.5 GB v.Son Sürüm
303
Sponsorlu Bağlantılar

FIFA Futbol Oyunu

Electronic Arts tarafından geliştirilen 2012 yılının en iyi futbol oyunu olarak tanıtılan FIFA 12, devam eden FIFA serisinin üyelerinden birisidir. Daha önceki yıllara oranla yenilenen grafik ve fizik motoru, oyuncu gelişimleri ile dikkat çeken FIFA 12, aynı zamanda Player Impact Engine olarak tanıtılan oyuncular arası iletişim özelliği ile yeni bir arayüz sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar


Gelişmiş – Gerçekçi Grafikler

Söz konusu Player Impact Engine, futbol oyunlarda görülen ve en önemli sorunlardan biri olarak gösterilen gerçekçilik hissini bir adım öteye taşıyor. Bu sayede oyuncuların birbirine olan müdahaleleri daha gerçekçi bir hal alırken sakatlık vb olaylar artık gerçek futbol esaslarına göre belirleniyor.

FIFA 12

Yine FIFA 12 ile sunulan özelliklerden birisi olan Pro Player Intelligence, karaktere özel niteliklerin öne çıkmasını ve maç içerisinde aktif olmasını sağlıyor. Genellikle her oyuncunun belirli bir ritmi oyun içerisinde yansıtılıyor olsa da bu özellik sayesinde artık oyuncu gelişimleri daha çekici bir hale geliyor. Sizde FIFA 12 ile nostalji yapmak istiyorsanız oyuna göz atmanızda fayda var.

FIFA 12 Ekran Görüntüleri


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.