İndir5 > Mobil > iOS > FIFA 17 Mobile İndir (iOS)

FIFA 17 Mobile İndir (iOS)

iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletlerinizde yepyeni bir Fifa deneyimi yaşamak için oynayabileceğiniz en iyi oyun.

13 Ekim 2016
Ücretsiz Türkçe 118 MB
228
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Fifa 17 Oyunu

FIFA 17 Mobile oyunu iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilen PC ve oyun konsolları için çıkan Fifa 17 oyununun resmi iOS sürümüdür. Ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine sahip oyun PC kalitesini aratmayacak türden. Lisanslı 30 lig, 650 takım ve 17.000 futbolcu ile iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok kapsamlı bir futbol oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar


iOS platformu için şimdiye kadar ki en iyi futbol oyunu demek her halde yanlış olmaz. Çünkü hem bu kadar kaliteli hemde boyutu çok düşük olan bir başka benzer bir oyun yoktur büyük ihtimalle. iPhone akıllı telefonlar ve iPad tabletleriçin geliştirilmiş bir önceki sürümde olan Ultimate Team özelliği yenilenmiş ve çok daha keyif verici.

fifa-17-mobile-ios-1

iOS cihazlarınızdaki bu oyuna yeni modlar da eklenmiş. Bunlardan birisi de Atak Modu. Bu mod sayesinde rakibinizi belli bir süre sahasına hapsediyor ve yaptığınız ataklar ile bunaltıyorsunuz. Tabi bu durum rakibiniz içinde geçerli. Oyunun oynanış dinamiği de yenilendi. Böylece hem iPhone akıllı telefonlar hemde iPad tabletlerinizde rahat bir oynanış sunuluyor.

FIFA 17 Mobile Ekran Görüntüleri

FIFA 17 Mobile Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.