İndir5 > Mobil > Windows Phone > FIFA 17 Mobile İndir (Windows Phone)

FIFA 17 Mobile İndir (Windows Phone)

Windows Phone cihazlarınızda yepyeni bir Fifa deneyimi yaşamak için oynayabileceğiniz en iyi oyun.

13 Ekim 2016
209
Sponsorlu Bağlantılar
Lisans : Ücretsiz
Dil Desteği : Türkçe
Boyut : 117.88 MB
Sistem : Windows 10 Mobile
Versiyon : Son Sürüm
Üretici : Electronic Arts

Windows Phone İçin Fifa 17 Oyunu

FIFA 17 Mobile oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilen PC ve oyun konsolları için çıkan Fifa 17 oyununun resmi Windows Phone sürümüdür. Ücretsiz olarak sunulan ve Türkçe dil desteğine sahip oyun PC kalitesini aratmayacak türden. Lisanslı 30 lig, 650 takım ve 17.000 futbolcu ile Windows Phone cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok kapsamlı bir futbol oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar


Windows Phone platformu için şimdiye kadar ki en iyi futbol oyunu demek her halde yanlış olmaz. Çünkü hem bu kadar kaliteli hemde boyutu çok düşük olan bir başka benzer bir oyun yoktur büyük ihtimalle. Bir önceki sürümde olan Ultimate Team özelliği yenilenmiş ve çok daha keyif verici.

fifa-17-mobile-windows-phone-1

Windows Phone cihazlarınızdaki bu oyuna yeni modlar da eklenmiş. Bunlardan birisi de Atak Modu. Bu mod sayesinde rakibinizi belli bir süre sahasına hapsediyor ve yaptığınız ataklar ile bunaltıyorsunuz. Tabi bu durum rakibiniz içinde geçerli. Oyunun oynanış dinamiği de yenilendi. Böylece Windows Phone cihazlarınızda rahat bir oynanış sunuluyor.

FIFA 17 Mobile Ekran Görüntüleri

FIFA 17 Mobile Video


Benzer İndirmeler

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.